FIREMNÍ TEAMBUILDING

Plánujete firemní teambuilding, nebo jen akci pro kolegy z práce? Nechcete vymýšlet program a stresovat se hledáním prostor a ubytování pro Vaše aktivity?

Teambuilding Active events

Nabízíme Vám několik základních typů firemních akcí, pokud si však nevyberete, rádi Vám připravíme, naplánujeme a zrealizujeme akci na míru včetně veškerého servisu.

Pro firemní zákazníky nabízíme naplánování a realizaci zajímavých teambuildingů, a to přímo na klíč podle Vašich potřeb a přání.

Akce na míru

Máme pro Vás 3+1 základních možností realizace teambuildingů:

 

Sportovně zážitkový

Je postaven zejména na aktivitách, bližším poznání svého týmu a na upevnění vztahů v kolektivu v jiném než pracovním prostředí. Na základě Vaší poptávky jsme schopni navrhnout obrysy programu a dát Vám k dispozici plán aktivit, které pak společnými silami doladíme do konkrétního plánu akce.

Pracovně vzdělávací

Je tvořen ve znamení spolupráce naší přípravy a organizace, Vašeho pracovně vzdělávacího programu a našeho „golden touch“ v podobě doplňkových aktivit, které nejen že zaplní čas a odreagují soustředěnou mysl, ale budou účastníky náramně bavit. V rámci tohoto typu teambuildingu jsme schopni zajistit i profesionální řečníky na předem zvolená témata.

Corporate social responsibility

Tento druh akce spojuje tmelení kolektivu s dobrovolnou pomocí potřebným. Zpravidla půjde o jednodenní výpomoc v předem vytipované instituci, jejíž náplní bude manuální, nicméně nikterak náročná činnost, jejíž výsledky na konci dne uvidíte a pocítíte vděčnost těch, kterým pomůžete.

Teambuilding from scratch

V případě, že máte konkrétnější představy o podobě Vaší firemní akce, určitě to pro nás nebude problém. Plán a program akce vznikne na základě synergie Vašich myšlenek a našich zkušeností.