REFERENCE

Hannah Johns

We had a wonderful time at our couples sports weekend! Petr and Matej took care of all the arrangements, planning, and setup and made sure we were having fun and felt at home. Prepare for a workout if you go! The sports we played were not taxing or difficult, but playing between 5-10 sports in a day will make anyone feel exhausted (in a good way). Everything was very well prepared beforehand, and we never felt that we were rushed or standing around. Matej did a good job of explaining each task and letting everyone know what their ranking was after each new sport. Petr prepared a nice breakfast each morning for us and even got us some gluten-free options! Other meals are not included so you can either go out to eat with the group or pack your own lunches and dinners. I only speak English, so Petr and Matej prepared English versions and instructions for each activity just for me which I thought was really nice. We had a great experience and can’t wait to go again!

ACTIVE COUPLES

Jirka Tůma

Je to super ani minutu se nenudíte.

 PÁROVÝ VÍCEBOJ

Michal Vraspír

Tolik srandy za víkend jen tak nezažiješ!

 PÁROVÝ VÍCEBOJ

Klára Kozelská

Maximální doporučení pokud se chcete sportovně vybít!

 PÁROVÝ VÍCEBOJ

Kateřina Hunalová

Super akce pro ty, kdo si chtějí o víkendu odpočinout jinak než doma na gauči. Úplně jsme zapomněli na pracovní povinnosti a užili si fajn víkend

 PÁROVÝ VÍCEBOJ

Míša Pelcová

Konečně jsme našli akci, kde je to napráskané disciplínami.

 PÁROVÝ VÍCEBOJ

Petr Křemen

Souboj o mistra noci je skvělá záležitost pro všechny soutěživý chlapy. Každý může vyhrát nějakou soutěž, ale spojit je do celkového vítězství už umí opravdu jen ten nejlepší – Mistr noci.

Venca T.

Účastnil jsem se Souboje o mistra noci a účast mohu doporučit, protože si během pár dnů pořádně zasportujete a vyzkoušíte si mnoho sportů a to i ty, které jste předtím třeba ani nikdy neabsolvovali. Zároveň jde o víkend v pohybu, což obzvlášť pro lidi se sedavým zaměstnáním může být příjemná změna.