PÁROVÝ VÍCEBOJ

Pohodová soutěžní akce, kde máte šanci prověřit spolupráci s partnerem. Věříte si?

10 DŮVODŮ PROČ JET

1. Vyzkoušíte si nové aktivity

Umíte hrát fotbalgolf, discgolf nebo kanjam? Pak nám to můžete ukázat a budete mít jistě výhodu. Pokud jste tyhle sporty ještě nevyzkoušeli, na našem víkendu Vám je rádi představíme. Ukážeme Vám techniku, zajistíme vybavení a ještě soutěž ozvláštníme pravidly dělanými přímo pro páry. Abyste si sporty zahráli, nemusíte být ani fotbalisty ani hráči Frisbee, stačí Vám chuť učit se novým věcem a radost z pobíhání v přírodě. Kromě jiného event nabízí dalších 17 tradičních či méně tradičních disciplín. Zkoušeli jste například bowling ve dvou za jednoho hráče?

2. Vyřešíte komplikované úkoly

Víte, kde je zakázáno opíjet ryby dle zákona? Kde se nesmí onanovat na veřejnosti? Kde je zakázáno umřít v parlamentu? Pokud byste se to rádi dozvěděli, nebo s námi Vaše odpovědi nasdíleli, pak ani Vás nezklameme. Akce je protkaná I disciplínami, při kterých svaly a výdrž prohrávají s inteligencí a důvtipem. A pro strašpytly jen připomeneme, že i o tyto úkoly se můžete podělit s partnerem. Radost z vyřešených úloh můžete v poklidu spláchnout při hraní společenských her jako je Dixit nebo Time´s up.

3. Zasoutěžíte si spolu s ostatními nebo proti nim

Kroket, Petanque či stolní fotbálek budou jistě disciplíny, kde si odpočinete a zároveň změříte své síly proti jinému páru. Bude záležet na Vaší zručnosti, spolupráci a zkušenostech. Na konci akce si nejlepší tři páry odnesou zasloužený metál. Nicméně je dobré mít na paměti, že vítězem je každý, kdo si akci užije společně s námi. Vítězi jsme všichni, kteří jsme si akci užili!

4. Hodíte společně za hlavu všechny starosti

Od příjezdu do odjezdu většina z nás zapomíná na to, co se děje v práci, doma nebo v rodině. Plně se koncentrujeme na zábavu, disciplíny a vymýšlíme, jak vyhrát. Díky tomu se na naše akce 95% lidí vrací. Samozřejmě se dá na všechno zapomenout i během víkendu se sudem piva, ale my chceme život žít, ne se mu vyhýbat!

5. Utužíte Váš vztah

Tohle není cíl naší akce, ale stává se nám, že během víkendu se páry poznají ve světle, ve kterém se ještě neviděly. Většinou je jeden trošku soutěživější. Z toho plynou zajímavé, ale zřídkakdy krizové, situace. Pokud máte otevřenou mysl, můžete se podívat, jak situace řeší ostatní, a třeba I Vám nakonec dojde, že ne vždy ten, kdo si odnese medaili, si akci užil nejvíce!

6. Bude o Vás postaráno od A-Z

Vy se soustředíte na soutěžení, vše ostatní necháváte na nás. Ubytování, snídani, vybavení, bodování a dopravu. Své klienty si vybíráme, a pokud máme dojem, že akce někoho nebaví, nepřemlouváme ho, aby jel znovu. Chceme mít jistotu, že se sejde parta lidí, kterou nerozhodí lehký déšť nebo zima. Vážíme si totiž každého dne. Co na tom, jaké je počasí. Věříme, že kvalitní zázemí akce, dobré jídlo a humor zajistí dobrou akci i během zemětřesení.

7. Prověříte Vaší trpělivost

Párový víceboj je specifický spoluprací v páru. Nikdy nevyhraje pár, kde jeden je sportovně výrazně dychtivější než druhý. Proto při nepoměru v soutěživosti se každý z nás učí velké trpělivosti a stávají se z nás trenéři, koučové a všeználci. Nakonec nás to však posune dál a uvědomíme si, že žádný učený z nebe nespadl. Ceníme si překonávání sebe sama a máme radost, pokud druhého v páru podpoříme a jemu se povede Triple 20.

8. Hecnete se!

“Když nemůžeš, tak ještě 9x můžeš”, říkával nám trenér. A měl pravdu. Většinou, když si myslíte, že jste na dně svých sil, vykouzlíte něco, co byste od sebe nečekali. To jsou okamžiky, pro které se vyplatí hrát, pro které se vyplatí být, pro které se vyplatí jít za hranici svých možností! Tahle akce je především o pohodě, přesné mušce a klidu v zakončení, ale jak se můžete dočíst v referencích, 5 – 10 disciplín unaví každého. Umíte se překonat? Pak byste měli kliknout na zelené tlačítko!

9. Objevíte nová místa

Každý párový víceboj je zasazen do jedinečného místa, kde spojíme komfort ubytování s nádhernou přírodou. Vybrali jsme pro Vás pečlivě nejlepší chaty v České Republice, které se perfektně hodí pro naše akce. Díky disciplínám jako je orientační běh musíme myslet I na divokou přírodu poblíž, a tak I vy poznáte nová místa zblízka. Nové sporty Vám mohou ukázat netradiční využití míst, která možná dobře znáte, ale jen Vám nedošlo, k čemu všemu se dají využít. Necháte se okouzlit krajinou severu, nebo Vás uhrane Plzeňsko?

10. Naleznete nové přátele!

Každý jsme jiný, ale všechny nás spojuje láska k pohybu, snaha prožít každou vteřinu a chuť trávit čas s partnerem. Ať už se seznamujete snadno nebo složitě, s lidmi, kteří jsou podobně naladěni jako vy to přichází samo. Díky této akci zjistilo již mnoho párů, že kousek od nich bydlí dva sympaťáci, s kterými si mohou zahrát deskovky, zajít na kulečník nebo dát čtyřhru v badmintonu. Jelikož první akce se odehrály hlavně pro přátele, s lidmi, kteří se jimi stali během akce, věříme, že pokud jste dočetli až sem, jste na nejlepší cestě zařadit se mezi nás. Na nic nečekejte a pojeďte.